Meble hotelowe

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

ŁÓŻKO hotelowe FORTIS Promocja -25%

2 079,00 zł -25% 1 559,25 zł
 • -25%
Materac hotelowy z możliwością łączenia Tribun

1 299,00 zł
Łóżko bukowe FORTIS 80x200 Taniej o 750,00 zł

2 079,00 zł -750,00 zł 1 329,00 zł
 • -750,00 zł
Łóżko bukowe FORTIS 90x200 Taniej o 750,00 zł

2 099,00 zł -750,00 zł 1 349,00 zł
 • -750,00 zł
Łóżko z tapicerowanym... Promocja -30%

2 899,00 zł -30% 2 029,30 zł
 • -30%
Łóżko dębowe z... Promocja -30%

5 099,00 zł -30% 3 569,30 zł
 • -30%
Łóżko dębowe z... Promocja -30%

5 249,00 zł -30% 3 674,30 zł
 • -30%
Łóżko z tapicerowanym... Promocja -30%

2 899,00 zł -30% 2 029,30 zł
 • -30%
Łóżko dębowe z... Promocja -30%

5 099,00 zł -30% 3 569,30 zł
 • -30%
Łóżko dębowe z... Promocja -30%

5 249,00 zł -30% 3 674,30 zł
 • -30%
Łóżko bukowe z... Promocja -30%

2 949,00 zł -30% 2 064,30 zł
 • -30%
Łóżko dębowe z... Promocja -30%

3 949,00 zł -30% 2 764,30 zł
 • -30%

Trwałe, nowoczesne i stylowe meble hotelowe

W branży hotelarskiej najważniejsze jest to, aby stworzyć wszystkim gościom komfortowe i wygodne warunki, oczywiście dostosowane do standardu poszczególnych hoteli. Z pewnością nowoczesne, stylowe i funkcjonalne części wspólne, takie jak hol, recepcja i korytarze, a także część restauracyjno-barowa, zostaną docenione, jednak to nie one bezpośrednio wpływają na zadowolenie z pobytu w danym miejscu. Warto mieć na uwadze to, że goście najwięcej czasu spędzają w przestrzeni swoich pokoi, w związku z czym to właśnie wyposażenie hoteli (meble) odegra tutaj najważniejszą rolę.

Oferujemy Państwu solidne, trwałe oraz stylowe meble do pokoi hotelowych, które z powodzeniem dopasują się do każdego rodzaju aranżacji wnętrz. Są one nie tylko uniwersalne zarówno w formie, jak i wyglądzie, ale także wyraziste i piękne w klasyczny sposób, dzięki czemu są tak chętnie wybierane. Jako czołowy producent mebli hotelowych mamy świadomość, jak ważna jest ich trwałość oraz wytrzymałość, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone i wysokiej jakości rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego warto zainwestować w jakościowe meble do pokoi hotelowych?

Niektórzy właściciele hoteli stawiają wyłącznie na tanie meble hotelowe, co niestety bardzo często odbija się negatywnie zarówno na ich wyglądzie, jak i właściwościach technicznych. Jest to bardzo zgubne podejście, które prowadzi do niekorzystnych inwestycji finansowych - tanie meble hotelowe niesolidnie wykonane ze sztucznych materiałów bardzo szybko ulegną zniszczeniom, a ich wygląd stanie się nieestetyczny, pogarszając wygląd wnętrz. W rezultacie trzeba będzie ponownie zakupić nowe meble do pokoi hotelowych, co jest niekorzystne pod względem finansowym. Dobrze jest poświęcić więcej czasu na wybór mebli hotelowych.

Warto pamiętać o tym, że wyposażenie hoteli może być szczególnie narażone na różnego rodzaju urazy mechaniczne – dużo bardziej niż w przestrzeni prywatnej czy też firmowej. Dzieje się tak dlatego, że goście korzystając z mebli hotelowych czasami nie są przy tym ostrożni – nieumyślnie lub też intencjonalnie niszczą je, nie traktując tak, jak swoje własne. W związku z tym hotelowe meble dużo szybciej zostaną ubite czy porysowane. To właśnie dlatego tak ważne jest to, aby były solidne, wytrzymałe oraz odporne.

Jak wyposażenie hoteli wpływa na ich wizerunek i popularność?

Każdy hotel funkcjonuje w mniejszej lub większej mierze na podstawie opinii i recenzji wystawianych przez dotychczasowych gości. Warto bowiem wiedzieć, że ludzie szukając noclegu w danym mieście i nie mając swojego ulubionego, sprawdzonego już hotelu, najczęściej patrzą właśnie na oceny wystawiane na Google oraz w popularnych bazach noclegowych. W ten sposób chcą się zabezpieczyć przed ewentualnym rozczarowaniem i stratą pieniędzy. W związku z tym, czy hotel zwróci ich uwagę, w dużej mierze zależy od tego, jak ocenili go poprzedni goście.

Natomiast najważniejszą kwestią, jaka jest brana pod uwagę przy wystawianiu opinii jest wyposażenie pokoi hotelowych, ponieważ to tam spędza się najwięcej czasu – to one pokazują na dobrą sprawę stosunek hotelu do swoich gości. Jeśli więc zapewnimy swoim gościom funkcjonalne, nowoczesne i stylowe meble hotelowe, z pewnością zostanie to docenione w postaci pozytywnych ocen i recenzji. Jest to jeden z najlepszych i najbardziej sprawdzonych sposobów na rozwój hotelu – nie warto oszczędzać także z tego powodu na elementach wyposażenia hotelu.

Zalety, jaki posiadają meble hotelowe drewniane

Jeśli więc meble dla hoteli muszą być wytrzymałe, najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na drewniane modele. W ofercie Polano znajdą Państwo wyłącznie meble hotelowe drewniane, ponieważ wiemy, że są one najbardziej solidne, trwałe oraz wytrzymałe. Charakteryzuje je również wysoka odporność na różnego rodzaju urazy mechaniczne, o które nie trudno w hotelu, ponieważ drewno jako surowiec jest twarde, zbite oraz gęste. To wszystko sprawia, że hotelowe meble z drewna można spotkać już w większości miejsc, stają się pewnego rodzaju standardem. Nasze meble hotelowe w szczególności odznaczają się wysoką jakością wykonania, a w ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnych modeli. Dobrze jest poświęcić więcej czasu na wybór mebli hotelowych.

Co ważne, meble hotelowe drewniane są także wyjątkowo stylowe, oryginalne oraz piękne w klasyczny sposób, dzięki czemu będą wspaniałą ozdobą wnętrz. Uniwersalny charakter drewna sprawi natomiast, że bez problemu dopasują się one do każdej aranżacji wnętrz. Zdecydowanie warto więc postawić na stylowe meble hotelowe.
Odpowiednie meble hotelowe? Producent Polano oferuje szeroki wybór, dzięki czemu znajdą Państwo modele maksymalnie dopasowane do swoich potrzeb, oczekiwań oraz możliwości.

Meble hotelowe drewniane jako przyszłościowa inwestycja

Dobrze zatem pamiętać, jak ogromną rolę pełni wyposażenie hoteli – meble zarówno stworzą gościom komfortowe warunki pobytu, jak i wpłyną na wizerunek hotelu, umożliwiając mu odpowiedni rozwój. Dlatego niektórzy słusznie traktują je jako inwestycję na przyszłość, starając się wybrać możliwie jak najlepsze meble hotelowe.
Sklep internetowy Polano rozumie wszystkie potrzeby, oczekiwania i ewentualne wątpliwości właścicieli, dlatego nasze meble hotelowe tworzone są również z myślą o nich. Przykładamy najwyższą wagę do tego, aby były one wytrzymałe, nowoczesne oraz stylowe, gwarantując najwyższą jakość elementów wyposażenia wnętrz. Meble dla hoteli są dostępne w naszej ofercie w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Jako czołowy producent mebli hotelowych od lat dostarczamy sprawdzonych i jakościowych rozwiązań.

Zachęcamy do kontaktu. Rozumiemy, że każdy hotel ma inne potrzeby, więc oferujemy profesjonalną pomoc w doborze elementów, takich jak meble hotelowe - sklep internetowy Polano posiada doświadczonych ekspertów, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.