Skrzynie, kufry

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

KUFER ROMANTICA

1 549,00 zł
KUFER LOKA

1 699,00 zł
KUFER BRAVA

1 449,00 zł
Kufer

2 399,00 zł

SKRZYNIE DREWNIANE I KUFRY

Kufer drewniany to element przydatny właściwie w każdym pomieszczeniu. Zarówno w gabinecie, salonie, pokoju dziecięcym, jak i w przedpokoju, są przedmioty, które możemy przechowywać w kufrze. Jest to niezwykle praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Najczęściej są to książki, zabawki czy dokumenty. Dzięki kufrom z z zamknięciem można schować przedmioty mniej reprezentacyjne lub po prostu takie, których nie chcemy pokazywać. Odpowiednio dobrana wysokość i szerokość pozwolą przechowywać rzeczy o różnych rozmiarach, sprawiając tym samym, że przestrzeń danego pomieszczenia będzie jeszcze lepiej zorganizowana.

Kufer drewniany

Jednocześnie każdy nasz kufer drewniany wygląda bardzo elegancko, naturalnie i oryginalnie. Jest również solidnie wykonany, co sprawia, że np. książki czy bibeloty będą bezpiecznie przechowywane. To efekt wykonania skrzyni z odpowiednio przygotowanego drewna, które dodatkowo może być wykończone np. wybranym kolorem. Drewno jest sezonowane i suszone tak, aby wilgotność wynosiła 6 do 10%. Kufry drewniane są wykonywane w technologii tzw. „klejonki”. Powstaje ona w wyniku sklejenia ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki temu faktura poszczególnych elementów kufra drewnianego jest bardzo naturalna, a co ważniejsze nie powstają pęknięcia podczas zmian temperatury czy wilgotności otoczenia. Taki proces wytwarzania gwarantuje możliwie najlepszą odporność kufra na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, przez co codzienne użytkowanie stanie się jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe, ponieważ ubicia i zarysowania nie będą stanowiły problemu.

Kufry z oferty Polano Meble

Kufry drewniane z naszej oferty na pewno będą stanowiły ozdobę wnętrza i jednocześnie pełniły swą funkcję użytkową. Łącząc kufer z innymi meblami z naszych kolekcji, uzyskacie Państwo unikalne i ponadczasowe wnętrze, które podkreśli oryginalne i naturalne piękno każdego z nich. Drewno ma również ponadczasowy charakter, dzięki czemu kufry Polano idealnie wpasują się do wnętrz urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i modernistycznym, minimalistycznym, prowansalskim czy rustykalnym.

Kufer z litego drewna

Kufry drewniane, w połączeniu z innymi meblami wykonanymi z tego naturalnego surowca, wprowadzają do wnętrz harmonię i niezwykle przyjazną atmosferę, która jest cenna dla dobrego samopoczucia Mieszkańców. Stworzą funkcjonalną, piękną i interesującą przestrzeń do relaksu, pracy i czasu spędzanego z najbliższymi, dlatego warto umieścić je w swoich wnętrzach.

Na zakupiony towar udzielamy 24 miesięczną gwarancję. Nasz zespół doradzi Państwu w dopasowaniu kufra do indywidualnych potrzeb.