Czas realizacji ustanawiany jest indywidualnie. Wszystkie meble wykonujemy na bieżąco. Łóżka i szafki nocne wykonywane są w większych partiach i czas realizacji jest krótszy ( ok 3-8 tyg. ). Meble gabarytowe i indywidualne zamówienia wymagają większej uwagi a tym samym termin sięga ok 8 tyg. Przed dostawą kontaktujemy się z klientem ok tygodnia wcześniej, aby potwierdzić datę i godzinę odbioru.


Tak, jest taka możliwość. Zapraszamy do kontaktu mailowego na sklep@polanomeble.pl w celu przedstawienia propozycji. 


Zamówienie można złożyć poprzez umieszczenie produktów w koszyku, a następnie uzupełnienie informacji o szczegółach płatności i dostawy. Można też złożyć zamówienie za pośrednictwem maila – sklep@polanomeble.pl


Zamówienie można opłacić przelewem jako przedpłata, lub gotówką przy odbiorze. 


Łóżka dostarczane są w elementach do samodzielnego montażu. Reszta mebli dostarczana jest w całości lub na życzenie do montażu. Zapraszamy do kontaktu.


Meble dostarczamy własną flotą pojazdów oraz własnymi kierowcami. Dzięki temu mamy pewność, że produkt zostanie dostarczony bez uszczerbków. 


Transport jest darmowy na terenie całej Polski.


Oczywiście istnieje taka możliwość. Wystarczy kontakt mailowy, przesłanie adresu dostawy oraz listy próbek. Próbnik jest bezpłatny i wysyłany kurierem InPost.


Nasi kierowcy zawsze chętnie pomogą we wnoszeniu oraz przy otwarciu paczek z meblami. Nie posiadamy jednak usługi wnoszenia. W przypadku gabarytowych mebli prosimy o zorganizowanie pomocy dla kierowcy.


Tak, istnieje taka możliwość w przypadku kompletu zamówienia. Zapraszamy do zapytania o ofertę na sklep@polanomeble.pl