Komody

Jest 267 produktów.

Pokazano 1-12 z 267 pozycji

Aktywne filtry

KOMODA ESME

2 379,00 zł
WITRYNA MERIDA Promocja -15%

1 719,00 zł -15% 1 461,15 zł
  • -15%
KOMODA MERINA

1 949,00 zł
KOMODA LANCOME

1 929,00 zł
KOMODA ORCHIDEA

2 029,00 zł
KOMODA TIANA

2 029,00 zł
KOMODA ORCHIDEA

2 749,00 zł
KOMODA MERINA

1 699,00 zł
Biała komoda Bianco

2 379,00 zł
KOMODA ROMANTICA AWINION

2 079,00 zł
KOMODA ROMANTICA LOVE

2 429,00 zł
KOMODA ROMANTICA ALMA

2 429,00 zł

Komody drewniane sosnowe dębowe z szufladami i brzozowe

Oferujemy komody drewniane przeznaczone do sypialni, przedpokoju, pokoju dla dziecka, salonu, a nawet do łazienki. Posiadamy zarówno komody proste, jak też o bardziej wyrafinowanej formie. Komody naszej firmy są w całości wykonane z drewna sosnowego, dębowego, a także z buku i brzozy (tylko spody i tyły szuflad są wykonane z płyty pilśniowej).  Drewno jest sezonowane i suszone, aby wilgotność była nie większa niż 10% i przygotowywane w technologii tzw. „klejonki”. Powstaje ona w wyniku sklejenia ze sobą drewnianych desek. Dzięki temu faktura poszczególnych komód drewnianych dębowych oraz sosnowych jest bardzo naturalna, a co ważniejsze nie powstają na nich pęknięcia podczas zmian temperatury i wilgotności otoczenia.

Naszym priorytetem jest produkcja trwałych i funkcjonalnych mebli. Są one wykonane z ekologicznych materiałów, bezpiecznych nawet dla alergików. Każda komoda drewniana przechodzi procedurę badania jakości, trwałości i bezpieczeństwa. Komody dębowe i sosnowe są wykończone bejcą w wybranym kolorze oraz pokrywane naturalnym woskiem lub lakierowane. Ponieważ jest to mebel reprezentacyjny, musi oprócz pięknego wyglądu być solidny i trwały. Nasze komody są wyposażone w uchwyty i zawiasy, których styl jest dobrany do stylu komody. Mamy możliwość wyposażenia każdej komody drewnianej z szufladami w system firmy Blum, dzięki czemu otwierają się one „na dotyk” i mają prowadnice z cichym domknięciem.

Oferujemy komody drewniane dębowe i sosnowe w stylu klasycznym, rustykalnym i kolonialnym. Również dla zwolenników stylu nowoczesnego albo retro przygotowaliśmy interesujące modele. Komody drewniane sosnowe i dębowe świetnie wpasują się do każdych wnętrz, ze względu na naturalny, ekologiczny i ponadczasowy charakter drewna. Z powodzeniem mogą być zestawiane z różnymi innymi meblami, choć najpiękniej zaprezentują się z tymi wykonanymi z tego samego gatunku drewna. Bez wątpienia wprowadzą do wnętrz przyjazną atmosferę oraz harmonię. Komoda sosnowa lub wykonana z innego gatunku drewna świetnie uporządkuje również przestrzeń, tworząc idealne miejsce do codziennego życia. To właśnie dlatego komody dębowe i sosnowe są tak chętnie wybierane.

Warto również pamiętać, że komody drewniane sosnowe czy dębowe są przyjazne dla środowiska, ponieważ wykonane są z naturalnego surowca. Ze względu na powyższe korzyści warto więc zdecydować się na komodę sosnową, brzozową czy dębową do swojego domu. Będzie ona najlepszą inwestycją na lata.

Na zakupiony towar udzielamy 24 miesięczną gwarancję. Nasz zespół doradzi Państwu w dopasowaniu komody drewnianej z szufladami do indywidualnych potrzeb.