Komody

Jest 245 produktów.

Pokazano 1-12 z 245 pozycji

Aktywne filtry

KOMODA ESME

2 379,00 zł
WITRYNA MERIDA

1 719,00 zł
KOMODA MERINA

1 949,00 zł
KOMODA LANCOME

1 929,00 zł
KOMODA ORCHIDEA

2 029,00 zł
KOMODA TIANA

2 029,00 zł
KOMODA ORCHIDEA

2 749,00 zł
KOMODA MERINA

1 699,00 zł
Biała komoda Bianco

2 379,00 zł
KOMODA ROMANTICA AWINION

2 079,00 zł
KOMODA ROMANTICA LOVE

2 429,00 zł
KOMODA ROMANTICA ALMA

2 429,00 zł

Komody drewniane bukowe, dębowe z szufladami

Oferujemy komody drewniane przeznaczone do sypialni, przedpokoju, pokoju dla dziecka, salonu i jadalni. Posiadamy zarówno komody proste, jak też o bardziej wyrafinowanej formie. Komody naszej firmy są w całości wykonane z drewna: dębowego a także z buku i sosny (tylko spody i tyły szuflad są wykonane z płyty HDF białej lub na życzenie sklejki drewnianej ).  Drewno jest sezonowane i suszone, aby wilgotność była nie większa niż 10% i przygotowywane w technologii tzw. „klejonki”. Powstaje ona w wyniku sklejenia ze sobą drewnianych desek. Dzięki temu faktura poszczególnych komód drewnianych dębowych oraz sosnowych jest bardzo naturalna, a co ważniejsze nie powstają na nich pęknięcia podczas zmian temperatury i wilgotności otoczenia.

Naszym priorytetem jest produkcja trwałych i funkcjonalnych mebli. Są one wykonane z ekologicznych materiałów, bezpiecznych nawet dla alergików. Każda komoda drewniana przechodzi procedurę badania jakości, trwałości i bezpieczeństwa. Komody bukowe i sosnowe mogą być wybarwione na dowolny kolor z wzornika a następnie lakierowane. Ponieważ jest to mebel reprezentacyjny, musi oprócz pięknego wyglądu być solidny i trwały. Nasze komody są wyposażone w uchwyty i zawiasy, których styl jest dobrany do stylu komody. Wszystkie komody drewniane bukowe i dębowe dostępne na naszej stronie mają w standardzie Cichy domyk. 

Oferujemy komody drewniane dębowe i bukowe w stylu klasycznym, rustykalnym i kolonialnym. Również dla zwolenników stylu nowoczesnego albo retro przygotowaliśmy interesujące modele. Komody drewniane sosnowe i dębowe świetnie wpasują się do każdych wnętrz, ze względu na naturalny, ekologiczny i ponadczasowy charakter drewna. Z powodzeniem mogą być zestawiane z różnymi innymi meblami, choć najpiękniej zaprezentują się z tymi wykonanymi z tego samego gatunku drewna. Bez wątpienia wprowadzą do wnętrz przyjazną atmosferę oraz harmonię. Komoda bukowa lub wykonana z innego gatunku drewna świetnie uporządkuje również przestrzeń, tworząc idealne miejsce do codziennego życia. To właśnie dlatego komody drewniane są tak chętnie wybierane.

Warto również pamiętać, że komody drewniane są przyjazne dla środowiska, ponieważ wykonane są z naturalnego surowca. Ze względu na powyższe korzyści warto więc zdecydować się na komodę sosnową, bukową czy dębową do swojego domu. Będzie ona najlepszą inwestycją na lata.

Na zakupiony towar udzielamy 24 miesięczną gwarancję. Nasz zespół doradzi Państwu w dopasowaniu komody drewnianej z szufladami do indywidualnych potrzeb.