Stoły

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Dębowy stół w stylu... Promocja -25%

4 600,00 zł -25% 3 450,00 zł
  • -25%
Dębowy stół w stylu... Promocja -25%

4 800,00 zł -25% 3 600,00 zł
  • -25%
Bukowy stół w stylu... Promocja -25%

3 450,00 zł -25% 2 587,50 zł
  • -25%
Bukowy stół w klasycznym...

3 750,00 zł
Bukowy okrągły stół w stylu... Promocja -25%

2 199,00 zł -25% 1 649,25 zł
  • -25%
Dębowy okrągły stół w stylu... Promocja -25%

3 099,00 zł -25% 2 324,25 zł
  • -25%
Dębowy okrągły stół w stylu... Promocja -25%

3 359,00 zł -25% 2 519,25 zł
  • -25%
STÓŁ ENZO

4 499,00 zł
STÓŁ ARIA

2 199,00 zł

Stoły drewniane

Stół jest swego rodzaju sercem każdego domu. Przy stole spotyka się cała rodzina przy posiłkach, podczas rozmowy, czy na odrabianiu lekcji. To także przy stole odbywają się imprezy, prowadzimy zabawy i gry czy popijamy kawę i herbatę, relaksując się i spędzając czas z najbliższymi. Dlatego właśnie stół musi być odporny, solidny i masywny. Dobrze również, aby był piękny i pasował stylem do reszty domu, a przede wszystkim do najbliższego otoczenia, czyli do krzeseł i jadalni lub kuchni.

Na naszej stronie znajdą Państwo stoły drewniane :

- prostokątne,

- kwadratowe,

- okrągłe,

W naszej ofercie znajdują się stoły drewniane dębowe lub wykonane z innych gatunków drewna o szerokich możliwościach konfiguracji i dostosowania do aktualnych potrzeb. Posiadamy zarówno małe stoły dębowe (producent Polano) do kuchni, jak i duże rozkładane do pokoju, przy których swobodnie można podejmować gości – są szerokie, a długość można regulować w zależności od okoliczności. Dzięki takim rozwiązaniom nasze stoły drewniane jeszcze lepiej spełniają swoje zadania, będąc funkcjonalnym, praktycznym i stylowym miejscem w domu.

Nasze stoły drewniane są wykonane z drewna sosnowego do bardziej prostych wzorów, dębowego do bardziej masywnych mebli, buku odpornego na otarcia i obciążenia. Blaty stołów drewnianych dębowych, sosnowych oraz innych są odporne przed zniszczeniem i pozostają ładne nawet po wielu latach używania.

Największą popularnością cieszą się stoły dębowe, ponieważ dębina jest twardym i przez to najbardziej odpornym na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne surowcem. Uważane za szlachetne i wytrzymałe, stoły dębowe sprawdzają się idealnie w kuchni i salonie, gdzie nie trudno o ubicia i zarysowania. Równie chętnie wybierane są stoły sosnowe oraz bukowe, ze względu na ich piękny i naturalny kolor oraz ciekawe zarysowanie słoi.

Decydując się na jeden ze stołów drewnianych do jadalni warto wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia oraz liczbę domowników czy ewentualnych gości. Odpowiednio dopasowane, stoły drewniane do jadalni staną się prawdziwym sercem domu. Z kolei kuchnia jest przeważnie mniejszym pomieszczeniem, dlatego w tym przypadku lepiej sprawdzą się mniejsze i bardziej kompaktowe stoły. Drewniane do kuchni będą świetnym przedłużeniem blatu i ułatwieniem gotowania, a także miejscem rodzinnych posiłków. Stoły drewniane do kuchni są wytrzymałe i praktyczne, dlatego ich wybór jest najlepszym rozwiązaniem.

Sprawmy, aby serce domu było solidne i piękne, decydując się na stoły dębowe. Producent Polano gwarantuje najwyższą jakość towarów. Na zakupiony stół udzielamy 24 miesięczną gwarancję. Nasz zespół doradzi Państwu w dopasowaniu stołu drewnianego do indywidualnych potrzeb.