Komfort klienta to dla nas priorytet. Dlatego z myślą o wygodzie zamawiania naszych mebli oferujemy darmową dostawę na terenie całego kraju. Brak ukrytych kosztów to czysta przyjemność z zakupów. Niezależnie, czy zamawiają Państwo komplety mebli, czy też pojedyncze sztuki - to my opłacimy wysyłkę. 

Obecnie czas realizacji wynosi ok 2-6 tyg. Zachęcamy jednak do kontaktu telefonicznego, mailowego w celu weryfikacji terminu.

Transport mebli wymaga wyjątkowego rozplanowania i logistyki. Jako, że nasi klienci mieszkają w różnych zakątkach kraju planowanie dostawy często nie jest łatwym zadaniem. Dostawa mebli drewnianych musi odbyć się przede wszystkim w bezpieczny sposób.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Dlatego naszym klientom oferujemy własny transport firmowymi samochodami. Dzięki temu eliminujemy liczne przeładowania, które często są elementem w firmach kurierskich. Szanujemy pracę naszych pracowników, dlatego wybieramy tylko pewne i bezpieczne sposoby dostawy mebli. 

Mamy poszanowanie dla czasu prywatnego naszych klientów - dlatego zawsze kontaktujemy się z Państwem ok tygodnia przed dostawą mebli. Dzięki temu możemy indywidualnie ustalić czas dostawy i nie zajmować Państwa czasu dłużej niż jest to konieczne. Nigdy nie zostawiamy paczek pod domem. Nasi kierowcy zawsze chętnie pomogą we wnoszeniu oraz przy otwarciu paczek z meblami. W przypadku gabarytowych mebli prosimy o zorganizowanie pomocy dla kierowcy. 

Zapraszamy także do odbioru mebli w naszej siedzibie. Prosimy jednak o wcześniejsze ustalenie tego z działem logistyki, tak, abyśmy mogli przygotować wszystko wcześniej do odbioru.