Opinie klientów są dla nas bardzo ważne. Dzięki nim, możemy stale rozwijać się jako firma i ludzie. Pozytywne recenzje dają poczucie satysfakcji i motywują do dalszego działania. Jakość mebli drewnianych wykonywanych w naszej firmie jest tak samo ważna jak jakość relacji z klientem.

Z tego miejsca dziękujemy za każdą opinię, miłe słowo zarówno telefoniczne jak i mailowo. Misję sprzedaży i kontaktu z klientem traktujemy bardzo poważnie i obiecujemy stale poprawiać nasze umiejętności.

Nasze opinie Google:

https://goo.gl/maps/L4aXuNywr5XhmYJFA

Wśród klientów naszej oferty znajdują się także znane osoby, gwiazdy ze świata mediów, sportu oraz Blogerzy internetowi. Zakupy u nas zrealizowały między innymi:

·        Mateusz Bieniek – polski siatkarz, grający na pozycji środkowego, wielokrotny reprezentant Polski wybrał „lewitujące” bukowe łózko z serii LAOS.

·        Fit Lovers - polscy youtuberzy, osobowości medialne, trenerzy personalni. Prywatnie para. Pamela i Mateusz wybrali do swojego pensjonatu w Bieszczadach meble z kolekcji LAOS – łóżka, materace i szafki nocne.

·        AnnLiving- Instagram jest niewyczerpanym źródłem inspiracji wnętrzarskich oraz miejscem, gdzie możemy pochwalić się swoimi pomysłami, a także podejrzeć, jak mieszkają inni. Dom z pasją to idealne określenie dla profilu Ann.Living, na którym Anna dzieli się swoimi doświadczeniami z urządzania od podstaw domów i mieszkań. Dekoratorka skorzystała z naszej oferty mebli w stylu skandynawskim oraz LAOS.

·        𝓘𝔀𝓸𝓷𝓪 #𝓴𝓸𝓫𝓲𝓮𝓽𝓪𝓼𝓽𝔂𝓵𝓸𝔀𝓪– Na portalach internetowych jest obserwowana przez tysiące osób. Pani Iwona wykorzystała nasze meble z serii Vintage aby stworzyć niepowtarzalny klimat w sypialni i salonie nowo urządzanego domu.

·        Natalia Kruczyńska – „Trener personalny, aktywna mama i wysportowana partnerka – to właśnie ja. Od dłuższego czasu moja pasja stała się̨ codzienną pracą wynikającą z chęci pomagania innym osobom w uzyskaniu wymarzonej sylwetki.” – tak o sobie pisze Pani Natalia. Trenerka skorzystała z kolekcji mebli „lewitujących” Laos w celu stworzenia idealnego wnętrza sypialni.

·        Blog „nasza.stodoła” – Pani Kamila, architekt, którą na Instagramie obserwuje prawie 90 tys. Osób stworzyła niepowtarzalny klimat w sypialni. W tym celu wykorzystała konsolkę bukową Nelson.

·        Blog „Mamaspzoo” (http://mamaspzoo.com) – Pani Malwina wykorzystała w swoim wnętrzu meble z kolekcji LAOS. Łóżko „ lewitujące” doskonale sprawdziło się w sypialni typu „boho”.

·        Blog „Home_m_” o sobie pisze: „- Woman - Wife – Mom, Z miłości do pięknych wnętrz.” My z tym opisem zgadzamy się w 100 %. Pani Marta stworzyła doskonałe wnętrza a w nich wykorzystała między innymi naszą konsolkę z serii Skandynawska.

·        Blog „Horkruks” – (https://horkruks.com) – Laura Matuszczyk – blogerka i instagramerka, którą śledzi ponad 135 tys. Osób. W pięknej, odnowionej kamienicy postanowiła wykorzystać meble z kolekcji LAOS – w tym łóżko „lewitujące” LAOS LITE bukowe w kolorze „HEBAN”.

·        Pisarka i Blogerka Marta Grzegorzak – ( https://www.urodaiwlosy.pl ) – autorka książek i poradników. Pani Marta w sypialni wykorzystała białe łóżko bukowe LAOS. Sypialnia w stylu Boho zyskała niepowtarzalny efekt.