KOBE

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

SZAFKA NOCNA KOBE

749,00 zł
SZAFKA NOCNA KOBE

849,00 zł
Komoda drewniana

3 299,00 zł
Komoda drewniana

3 549,00 zł
Komoda drewniana

3 849,00 zł
Komoda drewniana

3 799,00 zł
Komoda drewniana

3 049,00 zł
Komoda drewniana

2 699,00 zł
Komoda drewniana

2 799,00 zł
Komoda drewniana

2 999,00 zł
Komoda drewniana

3 749,00 zł
Komoda drewniana

2 849,00 zł

Meble Kobe - elegancki styl do Twojego domu 

Drewno - materiał ponadczasowy, którego naturalne piękno doskonaluje wpisuje się w charakter wnętrz - zarówno tych zaaranżowanych na klasyczną modłę, jak i nowoczesnych. Jako specjaliści w zakresie mebli wykonywanych z najlepszych gatunkowo surowców, prezentujemy wyjątkową kolekcję Kobe. W jej skład wchodzą różnego rodzaju szafy oraz komody, które staną się ozdobą Twojego salonu lub sypialni.

Kolekcja Kobe, czyli ponadczasowe piękno tkwiące w drewnie

Meble Kobe tworzone są z wyselekcjonowanego drewna bukowego oraz dębowego, dlatego ich siła tkwi w elegnackim, ponadczasowym desiginie. Prezentują się nad wyraz pięknie, stanowiąc ozdobę domowych wnętrz albo ekskluzywnie zaaranżowanych gabinetów. To naturalna kolorystyka oraz unikalne rysunki słojów, które są w stanie zachwycić każdego.

Meble z tej serii wykonywane są z najwyższej jakości drewna a następnie lakierowane.

Kobe: meble tworzone w oparciu o najlepsze rozwiązania

Drewno dębowe i bukowe, które stosujemy w produkcji, czyni nasze meble niezwykle odpornymi na rozmaite uszkodzenia. Inwestując w nie, masz pewność, że będą cieszyły Twoje oczy na przestrzeni dziesięcioleci.

Oprócz wysokiej jakości surowca, stosujemy także innowacyjne mechanizmy otwierania i zamykania szafek czy szuflad, dzięki czemu nasze meble są wygodne w użytkowaniu. To propozycja dla najbardziej wymagających osób!

Postaw na szafki RTV, komody i inne meble z kolekcji mebli Kobe!

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię trzydrzwiowa szafa, czy też komoda Kobe, kupując ją w naszym sklepie internetowym, masz pewność inwestowania w to, co najlepsze na rynku.

Zapewniamy również atrakcyjne ceny, błyskawiczną dostawę oraz możliwość indywidualnego dopasowania poszczególnych elementów wyposażenia pod względem wymiaru. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą - Kobe pozwoli Ci zmienić oblicze dowolnego wnętrza!