Toaletki, konsole

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

TOALETKA

2 699,00 zł
Dębowa toaletka z lustrem...

3 999,00 zł
TOALETKA ENZO

2 699,00 zł
BIURKO

1 499,00 zł
toaletka/ biurko

2 299,00 zł
Konsola/toaletka w stylu...

1 599,00 zł
Biurko w stylu skandynawskim Skrivebord

2 099,00 zł
Dębowa konsola NELSON dziki...

2 599,00 zł
 Konsola/toaletka w stylu skandynawskim

1 659,00 zł
Dębowe biurko NELSON dziki dąb

3 199,00 zł
Biurko w stylu skandynawskim

2 049,00 zł
TOALETKA SEKWANA

3 169,00 zł

Toaletki, konsole drewniane

Toaletka drewniana z lustrem to mebel trochę rzadziej wybierany niż wszystkie inne. Jest on uzupełnieniem sypialni przeznaczonym wyłącznie dla pań. Tym bardziej toaletka powinna być wysokiej jakości, funkcjonalna i stanowić piękną ozdobę domu i sypialni. Takie zadania mogą spełnić wyłącznie toaletki z drewna, które są masywne, trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Spełniając swoje ogromne marzenie o posiadaniu własnej toaletki drewnianej z lustrem, warto jeszcze dopasować ją stylem do aranżacji wnętrza.

Toaletki drewniane

Toaletki drewniane składają się zazwyczaj z szuflad, lustra i ewentualnie szafek. Mamy jednak nietypowe rozwiązania np. toaletka POLO, która jest montowana na ścianie, na wybranej przez Państwa wysokości, tak aby funkcjonalnie dopasować ją do indywidualnych potrzeb każdej z pań. Nasze toaletki z drewna są wyposażone w system renomowanej firmy Blum, dzięki czemu szuflady otwierają się „na dotyk” i mają prowadnice z cichym domknięciem. Takie rozwiązania znacznie zwiększają komfort użytkowania toaletek drewnianych i sprawiają, że przygotowywania do wyjścia staną się jeszcze lepiej zorganizowane, a przez to przyjemne.

Konsole drewniane

Wysoka jakość naszych toaletek z drewna, ich solidna konstrukcja, naturalne lakiery i bejce powodują, że korzystanie z nich daje dodatkową satysfakcję i radość z używania dobrego gatunkowo mebla, który posłuży przez wiele następnych lat codziennego użytkowania. W naszej ofercie są toaletki o różnorodnym wykończeniu, oprócz wspomnianej toaletki POLO, dostępne są także te z serii MEDIOLAN, ADORA, SEKWANA, PIAVO czy bardzo miłej linii ROMANTICA. Ważne, aby toaletka jak najlepiej wpasowała się swoimi wymiarami i stylistyką wykonania do konkretnej sypialni, w przestrzeni której ma funkcjonować. Dlatego szeroki wybór toaletek Polano umożliwia wybór najlepszej zarówno do stylu klasycznego, jak i modernistycznego, minimalistycznego czy prowansalskiego.

Drewno jest sezonowane i suszone tak, aby wilgotność wynosiła 6 do 10%. Nasze toaletki są wykonywane w technologii tzw. „klejonki”. Powstaje ona w wyniku sklejenia ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki temu faktura poszczególnych elementów mebla jest bardzo naturalna, a co ważniejsze nie powstają pęknięcia podczas zmian temperatury i wilgotności otoczenia. Gwarantuje to solidność, trwałość i wysoką odporność toaletek.

Na zakupioną toaletkę drewnianą udzielamy 24 miesięczną gwarancję. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę, a także doradzimy w odpowiednim wyborze.