Meble dębowe

Jest 196 produktów.

Pokazano 1-12 z 196 pozycji

Aktywne filtry

ŁÓŻKO FORTE PLUS Promocja -25%

5 199,00 zł -25% 3 899,25 zł
  • -25%
Łóżko Pronto

2 279,00 zł
Łóżko ze skrzynią Pronto Plus

3 799,00 zł
szafka nocna Malta

969,00 zł
szafka nocna Salva

1 039,00 zł
komoda Irun

3 999,00 zł
Dębowa komoda Coria

3 999,00 zł
 komoda Veleta

4 149,00 zł
komoda RTV Ida

4 399,00 zł
Dębowa komoda RTV Valentia

3 999,00 zł
komoda Quint

4 999,00 zł
komoda Carmo

6 099,00 zł

Dostojne meble dębowe

Dębina uważana jest za jedno z najbardziej szlachetnych gatunków drewna, z którego produkuje się meble. Są one oryginalne, solidne i trwałe, a koszty stosunkowo niskie, jeśli mowa o tak dobrej jakości surowca. Dlaczego warto zdecydować się na meble dębowe do swojego domu? Gdzie warto je umieścić i jak zaaranżować wtedy wnętrza?

Charakterystyka mebli dębowych

Drewno dębowe może przybierać różne odcienie, w zależności od jego warunków wzrostowych. Materiał dębowy wyprodukowany z drzewa, które rosło powoli, jest jasny, miękki i trudny w obróbce, z kolei drzewo szybko rosnące dostarcza ciemnego i mocnego drewna. Jest ono cenione przede wszystkim dzięki swojej wysokiej odporności na ścieranie.

Charakteryzuje je wysoka jakość, solidność i twardość surowca, dzięki czemu nie ulegają szybko uszkodzeniom. Trwałości mebli wykonanych z dębu sprzyja odpowiednia pielęgnacja, która pozwala na zachowanie ich w doskonałym stanie przez dziesiątki lat. Warto pamiętać, że pod wpływem światła słonecznego dębina ulega ściemnieniu, dlatego jeżeli użytkownikom zależy na utrzymaniu początkowej barwy, należy stosować środki światłochronne.

Wielbiciele pięknych mebli na pewno docenią meble dębowe za ich długowieczne piękno. Projektując więc wnętrza swojego domu, warto dokładnie przejrzeć ofertę, która obejmuje meble dębowe na zamówienie.

Meble z litego drewna jako wyposażenie wnętrz

Meble dębowe do salonu są bardzo często wybierane, ponieważ wyróżnia je dostojne i ponadczasowe piękno. Sprawdzą się przede wszystkim we wnętrzach zaaranżowanych w stylu klasycznym, jednak pięknie zaprezentują się również w tych nowoczesnych. Szczególnie zastosowanie w salonie znajdują ławy dębowe, często pełniące funkcję stolika kawowego - wytrzymają niejedną kawę z przyjaciółkami, oglądanie meczu ze znajomymi czy zabawę z dziećmi.

Z tego samego powodu często wybierane są również stoły dębowe, stanowiące spójną całość z krzesłami dębowymi. Wytrzymałe, piękne i funkcjonalne, staną się zaraz po kuchni i kanapie w salonie głównym punktem domu.

Meble dębowe do sypialni? Świetny pomysł! Najlepiej w tym przypadku połączyć łóżka dębowe z szafą, komodami oraz innym elementami wyposażenia z tej samej serii. Stworzą wtedy harmonijną i spójną przestrzeń. Drewno ma jednak charakter ponadczasowy, więc stworzy korzystną aranżację z różnymi meblami.

Meble dębowe na zamówienie

Nawet najpiękniejsze meble, które nie spełniają podstawowych potrzeb użytkowników i nie potrafią dopasować się do przestrzeni domu, nie będą użyteczne i funkcjonalne. Dlatego ważna jest możliwość częściowej modyfikacji mebli, dzięki czemu jeszcze lepiej wpasują się do wnętrz i będą spełniały swoje podstawowe zadania. Taką możliwość dają meble na zamówienie. Drewno jest najlepszym surowcem do wytwarzania mebli – naturalne, ekologiczne i oryginalne, dlatego będą one najlepszą inwestycją do swojego domu.

Producent mebli dębowych

Jako producent mebli dębowych możemy oferować swoim klientom produkty na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki braku pośredników ceny za nasze meble są bardzo konkurencyjne. W dodatku, ewentualne reklamacje mogą być rozpatrywane sprawnie i szybko.