Materac Amerika Multipocket
search
  • Materac Amerika Multipocket
  • Materac Amerika Multipocket
  • Materac Amerika Multipocket

Materac Amerika Multipocket

1 622,00 zł

Wielkość
Rodzaj materaca
Producent
Pokrowiec - Materac
 

darmowa dostawa

 

2 tygodnie na zwrot

 

2 lata gwarancji

installation instructionsPobierz PDF

Cechy materaca:

Sprężyna kieszonkowa jest zbudowana z wysokogatunkowego drutu umieszczonego w pojedynczej, osobnej kieszeni. Rozwiązanie to podnosi elastyczność i zwiększa punktowe podparcie spoczywającego ciała. W 1 m. kw. materaca znajduje się ok. 482 sprężyn kieszonkowych.

Siatka tapicerska spełnia rolę ochroną dla wewnętrznych warstw materaca, wpływa na jego wytrzymałość.
Pianka termoelastyczna jest niezwykle plastyczna, pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa pozwalając na jego ergonomiczne ułożenie. Doskonałe podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu.
Wysokoelastyczna pianka Kaltschaum o zwiększonej sprężystości pod wpływem ciężaru dopasowuje się do kształtu ciała osoby spoczywającej. Zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. Krótszy proces produkcji pianki pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.
Gęstość pianki wysokoelastycznej ok 40 kg / m3
Gęstość pianki termoelastycznej ok 80 kg / m3
Klient decyduje o stopniu twardości materaca. W materacu o twardości H2 zastosowano sprężynę rekomendowaną dla użytkowników o wadze do 80 kg. W materacu o twardości H3 zastosowana została sprężyna optymalna dla użytkowników o wadze powyżej 80 kg.
Zamek błyskawiczny umożliwia sprawne zdjęcie pokrowca z wkładu materaca. Regularne pranie pokrowca służy utrzymaniu odpowiedniego poziomu higieny i estetyki produktu.

<h3><img src="https://polanomeble.pl/img/cms/obraz_2022-02-04_140337.png" alt="" width="99" height="59" /><img src="https://polanomeble.pl/img/cms/obraz_2022-02-04_140847.png" alt="" width="74" height="62" /></h3>
comment Komentarze (0)